HAKKIMIZDA

Ay Yapı Market & İnşaat, inşaat sektöründeki tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemekteyiz.

Özellikle inşaat malzemeleri satışı, konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaktayız. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışı ile sürdürdüğümüz inşaat sektöründeki hizmetlerimizle müşterilerimizin memnun olması için tüm çabamızı göstermekteyiz. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Ay Yapı

Firmamız Ereğli’de jotun Boya, Isı Yalıtım Sistemleri, kartonpiyer, söve, inşaat malzemeleri, izolasyon, alçı ve alçı levha sistemleri, inşaat malzemeleri satışı üzerine hizmetine başlamıştır.

Müşteri memnuniyeti, güven ve kalite ilkelerine son derece önem vererek Ay Yapı bugünlerine gelmiştir.

Ay Yapı büyümesini ve bugünlere gelmesini tüm müşterilerine ve çalıştığı firmalara güven vermesine ve ürünle ilgili tam desteği sağlamasına borçludur. Firmamız bu anlayış ve çizgisinden hiç ödün vermeden devam edecektir. Sizlerin de Ay Yapı‘yı tercih etmekteki en büyük sebebiniz bu güven duygusu olacaktır.

Ay Yapı, her zaman daha ileriye, daha güzele ve daha özele ulaşmak için devamlı yenilenmekte, teknolojiye ayak uydurmakta ve çağın gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadır.

Markalarımız
» Jotun Boya
» Einhell
» Bianca
» Hükümdar Söve
» Knauf
» Wagner

07 Ekim 2022

İlgili Terimler :